WP All Export Pro - en to lv translation catalogue (182 entries)

en: All Export
lv: Viss eksports

en: Export to XML
lv: Eksportēt uz XML formātu

en: New Export
lv: Jauns eksports

en: Manage Exports
lv: Veikt eksportu pārvaldību

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Support
lv: Atbalsts

en: Security check
lv: Drošības pārbaude

en: Select Rule
lv: Izvēlēties nosacījumus

en: equals
lv: vienāds ar

en: contains
lv: satur

en: is empty
lv: ir tukšs

en: is not empty
lv: nav tukšs

en: greater than
lv: lielāks kā

en: less than
lv: mazāk kā

en: Add Filtering Options
lv: Pievienot atlases nosacījumus

en: Your export is ready to run.
lv: Eksports ir gatavs izpidei.

en: WP All Export will export %d %s.
lv: WP All Export eksportēs %d %s.

en: Choose data to include in the export file.
lv: Izvēlieties, kādus datus iekļaut eksporta failā.

en: Data not found.
lv: Dati nav atrasti

en: This format is not supported.
lv: Šis formāts nav atbalstīts.

en: You haven't selected any columns for export.
lv: Jūs neesat izvēlējies nevienu kolonnu eksportam.

en: Options updated
lv: Uzstādījumi atjaunoti

en: Export canceled
lv: Eksports atcelts

en: Export deleted
lv: Eksports dzēsts

en: %d %s deleted
lv: %d %s dzēsts

en: export | exports
lv[0]: eksports
lv[1]: eksporti
lv[2]: eksporti

en: File format not supported
lv: Faila formāts nav atbalstīts

en: The exported file is missing and can't be downloaded. Please re-run your export to re-generate it.
lv: Eksportētais fails iztrūkt un nevar tikt lejupielādēts. Lūdzu atkārtoti veiciet eksportu, lai veiktu tā izveidošanu no jauna.

en: Settings saved
lv: Iestatījumi saglabāti

en: WooCommerce Products
lv: WooCommerce produkti

en: <strong>%s</strong> %s more
lv: <strong>%s</strong> %s vairāk

en: element | elements
lv[0]: elements
lv[1]: elementi
lv[2]: elementi

en: more
lv: vairāk

en: Users
lv: Lietotāji

en: User
lv: Lietotājs

en: Customer
lv: Pircējs

en: Records
lv: Ieraksti

en: Record
lv: Ieraksts

en: Standard
lv: Standarts

en: Taxonomies
lv: Taksonomija

en: Custom Fields
lv: Papildus lauki

en: Other
lv: Citi

en: Author
lv: Autors

en: WP Query field is required
lv: Ir nepieciešams WP Query lauks

en: All
lv: Visi

en: SQL Query
lv: SQL vaicājums

en: Customer User ID
lv: Pircēja identifikators

en: Product Data
lv: Produkta dati

en: Advanced
lv: Papildus

en: Data
lv: Dati

en: Order
lv: Pasūtījums

en: Items
lv: Preces

en: Taxes & Shipping
lv: Nodokļi & piegāde

en: Fees & Discounts
lv: Maksas & atlaides

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Order Key
lv: Pasūtījuma atslēga

en: Order Date
lv: Pasūtījuma datums

en: Completed Date
lv: Izpildes datums

en: Title
lv: Nosaukums (Title)

en: Order Status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Order Currency
lv: Pasūtījuma valūta.

en: Order Total
lv: Pasūtījuma kopējās izmaksas

en: Product ID
lv: Produkta ID

en: Product Name
lv: Produkta nosaukums

en: Product Variation Details
lv: Produkta dažādības detaļas

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Item Cost
lv: Preces cena

en: Item Total
lv: Kopējās izmaksas

en: Rate Code (per tax)
lv: Nodokļa nosaukums

en: Rate Percentage (per tax)
lv: Nodokļa likme

en: Amount (per tax)
lv: Nodokļi

en: Total Tax Amount
lv: Kopējā nodokļu summa

en: Shipping Method
lv: Pasta sūtīšanas metode

en: Shipping Cost
lv: Pasta sūtīšanas izmaksas

en: Discount Amount (per coupon)
lv: Atlaides apjoms (vienam kuponam)

en: Coupons Used
lv: Izmantotie kuponi

en: Total Discount Amount
lv: Kopējā piešķirtā atlaide

en: Fee Amount (per surcharge)
lv: Apmaksas apjoms

en: Total Fee Amount
lv: Kopējā maksa

en: Customer Note
lv: Pircēja piezīmes

en: The other two files in this zip are the export file containing all of your data and the import template for WP All Import. 
    
    To import this data, create a new import with WP All Import and upload this zip file.
lv: Pārējie divi faili zip arhīvā ir eksporta fails, kas satur visus datus un WP All Import importa veidne. 
    
    Lai importētu šos datus izveidojiet jaunu WP All Import importu un augšupielādējiet šo zip failu.

en: Element
lv: Elements

en: Rule
lv: Nosacījumi

en: Value
lv: Vērtība

en: Select Element
lv: Izvēlēties elementu

en: Add Rule
lv: Pievienot nosacījumus

en: No filtering options. Add filtering options to only export records matching some specified criteria.
lv: Nav filtrēšanas iestatījumu. Izveidot filtrēšanas iestatījumus tikai lai eksportētu ierakstus, kas atbilst kādam noteiktam kritērijam.

en: Variable product matching rules:
lv: Mainīgā produkta atbilstības nosacījumi:

en: Strict
lv: Strikts

en: Permissive
lv: Atļaujošs

en: Strict matching requires all variations to pass in order for the product to be exported. Permissive matching allows the product to be exported if any of the variations pass.
lv: Strikta atbilstība pieprasa, lai visas produkta variācijas atbilstu, tad produkts tiks eksportēts. Atļaujošā atbilstība ļaus eksportēt produktu, ja kāda no variācijām atbildīs.

en: Export to XML / CSV
lv: Eksportēt uz XML / CSV

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: First, choose what to export.
lv: Vispirms izvēlēties, ko eksportēt.

en: Specific Post Type
lv: Noteikts raksta tips

en: WP_Query Results
lv: WP_Query rezultāti

en: Choose a post type...
lv: Izvēlies raksta tipu...

en: Post Type Query
lv: Raksta tipa vaicājums

en: User Query
lv: Lietotāja vaicājums

en: Created by
lv: Autors:

en: Confirm & Run Export
lv: Apstiprināt un uzsākt eksportu.

en: Save Export Configuration
lv: Saglabāt eksporta konfigurācijas uzstādījumus

en: Back to Manage Exports
lv: Atgriezties pie eksportu pārvaldes

en: In each iteration, process
lv: Katrā iterācijā, procesā

en: records
lv: ieraksti

en: WP All Export must be able to process this many records in less than your server's timeout settings. If your export fails before completion, to troubleshoot you should lower this number.
lv: WP All Export ir jānodrošina datu apstrāde mazākā laika posmā, kā servera noilguma (timeout) uzstādījumos. Ja eksports neizdodās, var mēģināt samazināt šo skaitli.

en: Friendly Name:
lv: Draudzīgais vārds:

en: Save friendly name...
lv: Saglabāt draudzīgo vārdu...

en: Export <span id="status">in Progress...</span>
lv: Eksports <span id="status">tiek apstrādāts</span>

en: Exporting may take some time. Please do not close your browser or refresh the page until the process is complete.
lv: Eksportēšana var aizņemt laiku. Lūdzu neaizveriet savu pārlūkprogrammu, kā arī nepārlādējiet lapu, līdz process tiek pabeigts.

en: Time Elapsed
lv: Patērētais laiks

en: Exported
lv: Eksportēts

en: WP All Export successfully exported your data!
lv: WP All Export ir veiksmīgi eksportējis jūsu datus!

en: Download Data
lv: Lejupielādes dati

en: Bundle
lv: Paciņa

en: Drag & drop data from "Available Data" on the right to include it in the export or click "Add Field To Export" below.
lv: Pārvelciet un atlaidiet datus no "Pieejamie dati" labajā pusē, lai iekļautu tos eksportā vai uzspiežiet uz "Izvēlēties lauku eksportēšanai" zemāk

en: Display each product in its own row
lv: Attēlot katru produktu savā rindā

en: Available Data
lv: Pieejamie dati

en: Add Field To Export
lv: Izvēlēties lauku eksportēšanai

en: Edit Export Field
lv: Labot eksporta lauku

en: What field would you like to export?
lv: Kādu lauku jūs vēlaties eksportēt?

en: What would you like to name the column/element in your exported file?
lv: Kā jūs vēlaties nosaukt kolonnu/elementu jūsu eksportētajā failā?

en: Delete
lv: Dzēst

en: Done
lv: Darbība pabeigta

en: Close
lv: Aizvērt

en: %%ID%% will be replaced with the ID of the post being exported, example: SELECT meta_value FROM wp_postmeta WHERE post_id=%%ID%% AND meta_key='your_meta_key';
lv: %%ID%% tiks aizstāts ar ID rakstam, kurš tiks eksportēts, piemērs: SELECT meta_value FROM wp_postmeta WHERE post_id=%%ID%% AND meta_key='your_meta_key';

en: UNIX timestamp - PHP time()
lv: UNIX laika zīmogs- PHP time()

en: Natural Language PHP date()
lv: Dabiskā valoda PHP date()

en: date() Format
lv: datuma() formāts

en: Export the value returned by a PHP function
lv: Eksportēt vērtību, ko atgriež PHP funkcija

en: The value of the field chosen for export will be passed to the PHP function.
lv: Izvēlētā eksporta lauka vērtība tiks padota PHP funkcijai.

en: Product Variations
lv: Produkta dažādības

en: WP All Export Support
lv: WP All Export atbalsts

en: Are you sure you want to delete <strong>%s</strong> selected %s?
lv: Vai tu esi pārliecināts, ka vēlies izdzēst <strong>%s</strong> atlasītos %s?

en: Delete Export
lv: Dzēst eksportu

en: Are you sure you want to delete <strong>%s</strong> export?
lv: Vai tu esi pārliecināts, ka vēlies dzēst <strong>%s</strong> eksportu?

en: Search Exports
lv: Meklēt eksportus

en: Name
lv: Vārds

en: Query
lv: Pieprasījums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Info & Options
lv: Informācija & uzstādijumi

en: Bulk Actions
lv: Masveida darbības

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
lv: Attēlot %s&#8211;%s no %s

en: No previous exports found.
lv: Nav atrasti iepriekšēji eksporti.

en: Cron Scheduling
lv: Cron plānošana

en: Import with WP All Import
lv: Importēt ar WP All Import

en: Download Import Templates
lv: Lejupielādēt importa veidnes

en: Y/m/d g:i a
lv: d-m-Y H:i

en: triggered with cron
lv: izpildīts ar cron

en: last activity %s ago
lv: pēdējā aktivitāte pirms %s

en: currently processing with cron
lv: šobrīd apstrādā ar cron

en: Export currently in progress
lv: Eksports šobrīd tiek apstrādāts.

en: Export Attempt at %s
lv: Eksporta mēģinājums %s

en: Last run: %s
lv: Pēdējā darbība: %s

en: never
lv: nekad

en: %d Records Exported
lv: %d ieraksti

en: Format: %s
lv: Formāts: %s

en: settings edited since last run
lv: iestatījumi kopš pēdējās reizes ir laboti

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Run Export
lv: Izpildīt eksportu

en: Cancel Cron
lv: Atcelt Cron

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Delete Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst

en: Export File URL
lv: Eksporta URL

en: Trigger Script
lv: Izsaucamais skripts

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Execution Script
lv: Izpildes skripts

en: Your web host may require you to use a command other than wget, although wget is most common. In this case, you must asking your web hosting provider for help.
lv: Neskatoties uz to, ka parasti tiek lietota komanda "wget", tavs tīkla pakalpojumu nodrošinātājs var pieprasīt izmantot citu komandu. Šādos gadījumos vislabāk konsultēties ar pakalpojumu nodrošinātājiem.

en: Download your import templates and use them to import your exported file to a separate WordPress/WP All Import installation.
lv: Lejupielādēt importa veidnes un izmantot tās, lai importētu jūsu eksportēto failu kā atsevišķu Wordpress/WP All Import instalāciju.

en: Install these import templates in your separate WP All Import installation from the All Import -> Settings page by clicking the "Import Templates" button.
lv: Uzstādīt šīs importa veidnes atsevišķā WP All Import instalācijā no All Import->Iestatījumi, izvēloties "Importēt veidnes" pogu.

en: Edit Template
lv: Labot veidni

en: Cron Exports
lv: Cron eksporti

en: Secret Key
lv: Slepenā atslēga

en: Changing this will require you to re-create your existing cron jobs.
lv: Veicot izmaiņas, jums būs atkārtoti jāizveido esošie cron darbi.

en: Files
lv: Faili

en: Secure Mode
lv: Drošais režīms

en: Randomize folder names
lv: Dažādot mapju nosaukumus

en: Please de-activate and remove the free version of the WP All Export before activating the paid version.
lv: Lūdzu atspējojiet un izdzēsiet WP All Export bezmaksas versiju pirms maksas versijas aktivizēšanas.

en: Uploads folder %s must be writable
lv: Augšupielādes mapei %s ir jābūt rakstīšanas tiesībām.
