WooCommerce Quantity Manager 2.4.2 - en to sv-SE translation catalogue (174 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Quantity Manager
sv-SE: WooCommerce Kvantitetshanterare

note: Description of the plugin
en: Control your product quantities by adding minimum and maximum quantity rules, step values, default quantities, and more.
sv-SE: Kontrollera dina produktkvantiteter genom att lägga till regler för minimi- och maximikvantiteter, stegvärden, standardkvantiteter och mer.

en: [View page]
sv-SE: [Visa sida]

en: Size
sv-SE: Storlek

en: Documentation
sv-SE: Dokumentation

en: Settings
sv-SE: Inställningar

note: translators: %s: The plugin name
en: View %s documentation
sv-SE: Visa %s dokumentation

en: Docs
sv-SE: Dokument

note: translators: 1: licence key link start, 2: license key link end
en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
sv-SE: Aktivera %1$syour license key%2$s för att möjliggöra uppdateringar.

en: Auto-updates unavailable.
sv-SE: Automatiska uppdateringar är inte tillgängliga.

en: License key successfully activated.
sv-SE: Licensnyckeln har aktiverats framgångsrikt.

en: There was an error activating your license key.
sv-SE: Det uppstod ett fel vid aktivering av din licensnyckel.

en: License key successfully deactivated.
sv-SE: Licensnyckeln har avaktiverats framgångsrikt.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
sv-SE: Det uppstod ett fel vid avaktivering av din licensnyckel, vänligen försök igen.

en: The license key looks good!
sv-SE: Licensnyckeln ser bra ut!

en: There's a problem with your license key.
sv-SE: Det finns ett problem med din licensnyckel.

en: License key
sv-SE: Licensnyckel

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
sv-SE: Licensnyckeln finns i din orderbekräftelse e-post.

en: License Key
sv-SE: Licensnyckel

en: Check
sv-SE: Kontrollera

en: Activate
sv-SE: Aktivera

en: Deactivate
sv-SE: Avaktivera

en: License key deactivated.
sv-SE: Licensnyckel avaktiverad.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
sv-SE: Tack för att du installerade %1$s. För att komma igång, vänligen %2$s ange din licensnyckel%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
sv-SE: Din licensnyckel för %1$s har gått ut. %2$sKlicka här för att förnya med 20%% rabatt%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
sv-SE: Du har inte längre en giltig licens för %1$s. Vänligen %2$sköp en ny licensnyckel%3$s för att fortsätta använda pluginet.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
sv-SE: %1$s - din webbplats har flyttats till en ny domän. Vänligen %2$såteraktivera din licensnyckel%3$s.

en: An error has occurred, please try again.
sv-SE: Ett fel har inträffat, vänligen försök igen.

en: Your license key is active.
sv-SE: Din licensnyckel är aktiv.

en: Please enter your license key.
sv-SE: Vänligen ange din licensnyckel.

en: Your license key is invalid.
sv-SE: Din licensnyckel är ogiltig.

note: translators: 1: account page link start, 2: account page link end
en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
sv-SE: Ogiltig licensnyckel - vänligen kontrollera din orderbekräftelse e-post eller %1$sKonto%2$s.

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
sv-SE: Ingen URL angavs för aktivering, vänligen kontakta supporten.

en: License key mismatch, please contact support.
sv-SE: Licensnyckel mismatch, vänligen kontakta supporten.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
sv-SE: Denna licens är för en paketprodukt och kan inte aktiveras.

en: Your license key is not valid for this plugin.
sv-SE: Din licensnyckel är inte giltig för detta plugin.

note: translators: %s: The number of sites the license is activated on
en: %s site active | %s sites active
sv-SE[0]: %s webbplats aktiv
sv-SE[1]: %s webbplatser aktiva

note: translators: %s: The sites active description, e.g. '2 sites active'
en: Your license key has reached its activation limit (%s).
sv-SE: Din licensnyckel har nått sin aktiveringsgräns (%s).

en: Read more
sv-SE: Läs mer

note: translators: %s: The license expiry date
en: Your license key expired on %s.
sv-SE: Din licensnyckel har gått ut den %s.

en: Renew now for 20% discount.
sv-SE: Förnya nu för 20% rabatt.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
sv-SE: Din licensnyckel är inte aktiv. Vänligen återaktivera eller spara inställningarna.

en: Your license key has expired.
sv-SE: Din licensnyckel har gått ut.

note: translators: 1: purchase link start, 2: purchase link end.
en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
sv-SE: Din licensnyckel har inaktiverats. Vänligen %1$sköp en ny licensnyckel%2$s för att fortsätta använda pluginet.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: PHP version required.
en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
sv-SE: %1$s kräver PHP %2$s eller högre. Vänligen uppdatera PHP-versionen som används av din webbserver.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
sv-SE: %1$s kräver WordPress %2$s eller högre. Vänligen uppdatera din WordPress-installation.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Update Core <a> tag open. %3$s: <a> tag close. %4$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
sv-SE: %1$s kräver WordPress %4$s eller högre. Vänligen %2$suppdatera%3$s din WordPress-installation.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
sv-SE: %1$s kräver att WooCommerce är installerat och aktivt.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link. translators: %1$s: Plugin name. %2$s: EDD link. %3$s Install/Upgrade/Activate EDD link.
en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
sv-SE: %1$s kräver att %2$s är installerat och aktivt.%3$s

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce version required.
en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
sv-SE: %1$s kräver WooCommerce %2$s eller högre. Vänligen uppdatera din WooCommerce-installation först.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s WooCommerce version required. %4$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link.
en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
sv-SE: %1$s kräver %2$s %3$s eller högre. Vänligen %4$s din WooCommerce-installation först.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
sv-SE: %1$s kräver att Easy Digital Downloads är installerat och aktivt.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
sv-SE: %1$s kunde inte slutföra sin första aktivering eftersom följande fel inträffade:<br>%2$s

en: %1$s database update required
sv-SE: %1$s databasuppdatering krävs

en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
sv-SE: <p>%1$s har uppdaterats! För att hålla allt igång smidigt måste vi uppdatera din databas till den senaste versionen. Databasuppdateringsprocessen körs i bakgrunden och kan ta en liten stund, så var vänlig ha tålamod.</p>

en: %1$s database update
sv-SE: %1$s databasuppdatering

en: <p>%1$s is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.</p>
sv-SE: <p>%1$s uppdaterar databasen i bakgrunden. Databasuppdateringsprocessen kan ta en stund, så var vänlig ha tålamod.</p>

en: %1$s database update done
sv-SE: %1$s databasuppdatering klar

en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
sv-SE: <p>%1$s databasuppdatering komplett. Tack för att du uppdaterade till den senaste versionen!</p>

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
sv-SE: Kunde inte ansluta till filsystemet. Vänligen bekräfta dina uppgifter.

en: You don't have permission to activate the plugin.
sv-SE: Du har inte behörighet att aktivera pluginet.

en: Could not find the appropriate step.
sv-SE: Kunde inte hitta det lämpliga steget.

en: Please enter a license key.
sv-SE: Vänligen ange en licensnyckel.

en: Invalid action requested.
sv-SE: Ogiltig åtgärd begärd.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
sv-SE: %s installationsguide

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
sv-SE: Varning: Detta kommer att skriva över dina befintliga inställningar för %s. Är du säker på att du vill fortsätta?

en: Setup wizard
sv-SE: Installationsguide

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sv-SE: Om du behöver komma åt installationsguiden igen, vänligen klicka på knappen nedan.

en: More
sv-SE: Mer

en: Extra features
sv-SE: Extra funktioner

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
sv-SE: Förbättra din webbplats med dessa fantastiska plugins från Barn2.

en: Ready
sv-SE: Klar

en: Setup Complete
sv-SE: Installation klar

en: Welcome
sv-SE: Välkommen

en: Select an option
sv-SE: Välj ett alternativ

en: You cannot have a minimum value greater than your maximum value.
sv-SE: Du kan inte ha ett minimumvärde som är större än ditt maximumvärde.

en: You cannot have a maximum value less than your minimum value.
sv-SE: Du kan inte ha ett maximumvärde som är mindre än ditt minimumvärde.

en: Quantity rules
sv-SE: Kvantitetsregler

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att ställa in ett minimum- och/eller maximumantal av varor som kan köpas från kategorin. Detta kan åsidosättas för specifika produkter eller varianter.

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Value rules (%s)
sv-SE: Värdesregler (%s)

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
sv-SE: Ange ett pris utan valutasymbol (t.ex. 10 eller 15.99) för att ställa in ett minimum- och/eller maximumvärde som kan köpas från kategorin. Detta kan åsidosättas för specifika produkter eller varianter.

en: Default quantity
sv-SE: Standardkvantitet

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa från kategorin i specifika intervaller. Om du till exempel anger 5 måste kunder välja multiplar av 5, 10, 15, osv. innan de kan slutföra sin beställning. Detta kan åsidosättas för specifika produkter eller varianter.

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add items from the category in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa från kategorin i specifika intervaller. Om du till exempel anger 5 måste kunder lägga till varor från kategorin i multiplar av 5, 10, 15, osv. innan de kan slutföra sin beställning. Detta kan åsidosättas för specifika produkter eller varianter.

en: Quantity step values
sv-SE: Kvantitetsstegvärden

en: Override the global user roles.
sv-SE: Åsidosätt globala användarroller.

en: User roles
sv-SE: Användarroller

en: Override global settings
sv-SE: Åsidosätt globala inställningar

en: Selece the roles
sv-SE: Välj roller

en: Quantity step cannot be less than 1.
sv-SE: Kvantitetssteget kan inte vara mindre än 1.

en: Minimum quantity cannot be less than 0.
sv-SE: Minimikvantiteten kan inte vara mindre än 0.

en: Maximum quantity cannot be less than 1.
sv-SE: Maximalkvantiteten kan inte vara mindre än 1.

en: Minimum value cannot be less than 0.
sv-SE: Minimumvärdet kan inte vara mindre än 0.

en: Maximum value cannot be less than 1.
sv-SE: Maximumvärdet kan inte vara mindre än 1.

en: Default quantity cannot be less than 0.
sv-SE: Standardkvantiteten kan inte vara mindre än 0.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the product that can be purchased.
sv-SE: Ange ett heltal för att ställa in ett minimi- och/eller maximalt antal av produkten som kan köpas.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the product that can be purchased.
sv-SE: Ange ett pris utan valutasymbol (t.ex. 10 eller 15.99) för att ställa in ett minimi- och/eller maximalt värde av produkten som kan köpas.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa i specifika intervall. Till exempel, om du anger 5 måste kunder välja multiplar av 5, 10, 15, osv. innan de kan slutföra sin beställning.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the product in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa i specifika intervall. Till exempel, om du anger 5 måste kunder lägga till produkten i multiplar av 5, 10, 15, osv. innan de kan slutföra sin beställning

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the variation that can be purchased.
sv-SE: Ange ett heltal för att ställa in ett minimi- och/eller maximalt antal av variationen som kan köpas.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the variation that can be purchased.
sv-SE: Ange ett pris utan valutasymbol (t.ex. 10 eller 15.99) för att ställa in ett minimi- och/eller maximalt värde av variationen som kan köpas.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the variation in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa i specifika intervall. Till exempel, om du anger 5 måste kunder lägga till variationen i multiplar av 5, 10, 15, osv. innan de kan slutföra sin beställning.

en: This can be overridden for specific variations.
sv-SE: Detta kan åsidosättas för specifika variationer.

en: Quantity manager
sv-SE: Kvantitetschef

en: Quantity Manager
sv-SE: Kvantitetschef

en: The following options control the WooCommerce Quantity Manager extension.
sv-SE: Följande alternativ styr WooCommerce Quantity Manager-tillägget.

en: Order quantity rules
sv-SE: Regler för beställningskvantitet

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased in the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att ställa in ett minimi- och/eller maximalt antal artiklar som kan köpas i hela kundvagnen. Detta kan åsidosättas för specifika kategorier, produkter eller variationer.

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Order value rules (%s)
sv-SE: Regler för beställningsvärde (%s)

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value for the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
sv-SE: Ange ett pris utan valutasymbol (t.ex. 10 eller 15.99) för att ställa in ett minimi- och/eller maximalt värde för hela kundvagnen. Detta kan åsidosättas för specifika kategorier, produkter eller variationer.

en: Global default quantity
sv-SE: Global standardkvantitet

en: Choose a default quantity for all your products. You can override this for individual categories/products.
sv-SE: Välj en standardkvantitet för alla dina produkter. Du kan åsidosätta detta för individuella kategorier/produkter.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then this will force quantity groupings of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa i specifika kvantitetsintervall. Till exempel, om du anger 5 kommer detta att tvinga kvantitetsgrupperingar av 5, 10, 15, 20, osv. Detta kan åsidosättas för specifika kategorier, produkter eller variationer.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then each product can only be bought in a quantity of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa i specifika kvantitetsintervall. Till exempel, om du anger 5 kan varje produkt endast köpas i kvantiteter av 5, 10, 15, 20, osv. Detta kan åsidosättas för specifika kategorier, produkter eller variationer.

en: Step value calculation
sv-SE: Beräkning av stegvärde

en: Individual products/variations
sv-SE: Individuella produkter/variationer

en: Share across multiple products
sv-SE: Dela över flera produkter

en: Choose whether to enforce the quantity step value individually for each product/variation, or to share it so that customers can combine multiple products to meet the required step value.
sv-SE: Välj om du vill tillämpa kvantitetssteget individuellt för varje produkt/variation, eller om det ska delas så att kunder kan kombinera flera produkter för att uppnå det erforderliga stegvärdet.

en: Everyone
sv-SE: Alla

en: Selected roles
sv-SE: Valda roller

en: Do you want to show this to all users?
sv-SE: Vill du visa detta för alla användare?

en: Select roles&hellip;
sv-SE: Välj roller&hellip;

en: Select which roles the quantity rules will apply to. This will affect all your quantity rules, including those for individual categories, products and variations.
sv-SE: Välj vilka roller kvantitetsreglerna ska gälla för. Detta kommer att påverka alla dina kvantitetsregler, inklusive de för individuella kategorier, produkter och variationer.

note: translators: %1: Product categories admin page link %2: Products admin page link
en: Congratulations, you have finished setting up the plugin! Your global quantity rules will start working straight away. You can also add quantity rules for specific %1$s and %2$s.
sv-SE: Grattis, du har avslutat installationen av tillägget! Dina globala kvantitetsregler kommer att börja gälla direkt. Du kan också lägga till kvantitetsregler för specifika %1$s och %2$s.

en: categories
sv-SE: kategorier

note: translators: Unit string for global rules
en: products
sv-SE: produkter

en: Start adding quantity rules in no time.
sv-SE: Börja lägga till kvantitetsregler på nolltid.

en: Use this setup wizard to add some global quantity rules to your store. You can change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard. You can also set quantity rules for specific categories and products.
sv-SE: Använd denna installationsguide för att lägga till några globala kvantitetsregler till din butik. Du kan ändra dessa alternativ senare på inställningssidan för tillägget eller genom att starta om installationsguiden. Du kan också ställa in kvantitetsregler för specifika kategorier och produkter.

en: Cart Rules
sv-SE: Kundvagnsregler

en: Do you want to set minimum or maximum quantity rules for the entire cart?
sv-SE: Vill du ställa in minimala eller maximala kvantitetsregler för hela kundvagnen?

en: Order Quantity Rules
sv-SE: Orderkvantitetsregler

en: Minimum
sv-SE: Minsta

en: Maximum
sv-SE: Maximala

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Minimum (%s)
sv-SE: Minsta (%s)

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Maximum (%s)
sv-SE: Maximala (%s)

en: Invalid quantity rules provided.
sv-SE: Ogiltiga kvantitetsregler tillhandahållna.

en: Invalid value rules provided.
sv-SE: Ogiltiga värden regler tillhandahållna.

en: Defaults & Step Values
sv-SE: Standardvärden & Stegvärden

en: You can also set a default quantity value and force customers to buy in specific quantity increments.
sv-SE: Du kan också ställa in ett standardkvantitetsvärde och tvinga kunder att köpa i specifika kvantitetssteg.

en: Quantity Defaults & Step Values
sv-SE: Kvantitetsstandarder & Stegvärden

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. This can be overridden for specific categories, products or variations.
sv-SE: Ange ett heltal för att tvinga kunder att köpa i specifika kvantitetssteg. Detta kan åsidosättas för specifika kategorier, produkter eller variationer.

en: Please enter a whole number for the default quantity.
sv-SE: Ange ett heltal för standardkvantiteten.

en: Please enter a whole number for the quantity step
sv-SE: Ange ett heltal för kvantitetssteget

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
sv-SE: Förbättra din butik med dessa fantastiska tillägg från Barn2.

note: translators: 2: Global cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. between $1 and $5
en: Your cart total must be %2$s before you can complete your order.
sv-SE: Ditt kundvagnssaldo måste vara %2$s innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 2: Global cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 products'
en: Your cart must contain %2$s before you can complete your order.
sv-SE: Din kundvagn måste innehålla %2$s innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 1: Product name 2: Quantity step translators: 1: Product name 2: The quantity step translators: 1: Product name 2: Quantity step rule value
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
sv-SE: Kvantiteten av &quot;%1$s&quot; måste vara ett multipel av %2$s innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 2: Quantity step
en: The quantity in your cart must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
sv-SE: Kvantiteten i din kundvagn måste vara ett multipel av %2$s innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. between $1 and $5
en: Your total spend from the &quot;%1$s&quot; category must be %2$s before you can complete your order.
sv-SE: Din totala utgift från kategorin &quot;%1$s&quot; måste vara %2$s innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 items' or 'more than 4 items'
en: Your cart must contain %2$s from the &quot;%1$s&quot; category before you can complete your order.
sv-SE: Din kundvagn måste innehålla %2$s från kategorin &quot;%1$s&quot; innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 1: Category name 2: Quantity step
en: The quantity of the &quot;%1$s&quot; category must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
sv-SE: Kvantiteten av kategorin &quot;%1$s&quot; måste vara ett multipel av %2$s innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 1: Product name 2: Product cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between $100 and $500' or 'more than $100'
en: You must spend %2$s on &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
sv-SE: Du måste spendera %2$s på &quot;%1$s&quot; innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 1: Product name 2: Product cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 units' or 'less than 3 units'
en: Your cart must contain %2$s of &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
sv-SE: Din kundvagn måste innehålla %2$s av &quot;%1$s&quot; innan du kan slutföra din beställning.

note: translators: 2: Global cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart value must be less than %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom kundvagnens värde måste vara mindre än %2$s.

note: translators: 2: Global cart max quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart has a maximum quantity of %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom kundvagnen har en maximal kvantitet på %2$s.

note: translators: 2: Quantity step rule value 3: Product name
en: &quot;%3$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
sv-SE: &quot;%3$s&quot; måste läggas till i multiplar av %2$s.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the value of items from the %1$s category must be less than %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom värdet av varor från %1$s-kategorin måste vara mindre än %2$s.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because your cart cannot contain more than %2$s products from the %1$s category.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom din kundvagn inte kan innehålla mer än %2$s produkter från %1$s-kategorin.

note: translators: 2: Product cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum value of %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom den har ett maximalt värde av %2$s.

note: translators: 2: Product cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum quantity of %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom den har en maximal kvantitet av %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Product cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum value of %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom &quot;%1$s&quot; har ett maximalt värde av %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Product cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum quantity of %2$s.
sv-SE: Du kan inte lägga till &quot;%3$s&quot; eftersom &quot;%1$s&quot; har en maximal kvantitet av %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Quantity step rule value
en: &quot;%1$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
sv-SE: &quot;%1$s&quot; måste läggas till i multiplar av %2$s.

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Min Amount 3: Max Amount
en: between %1$s%2$s and %1$s%3$s
sv-SE: mellan %1$s%2$s och %1$s%3$s

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Max Amount
en: %1$s%2$s or less
sv-SE: %1$s%2$s eller mindre

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Min Amount
en: at least %1$s%2$s
sv-SE: minst %1$s%2$s

note: translators: 1: Min Amount 2: Max Amount 3: Unit string, seperately translatable
en: between %1$s and %2$s %3$s
sv-SE: mellan %1$s och %2$s %3$s

note: translators: 1: Max Amount 2: Unit string, seperately translatable
en: %1$s %2$s or less
sv-SE: %1$s %2$s eller mindre

note: translators: 1: Min Amount 2: Unit string, seperately translatable
en: at least %1$s %2$s
sv-SE: minst %1$s %2$s

note: translators: Unit string for category rules
en: items
sv-SE: artiklar

note: translators: Unit string for product simple rules translators: Unit string for product variable rules translators: Unit string for product variation rules
en: units
sv-SE: enheter

en: Invalid type provided for quantity key request.
sv-SE: Ogiltig typ angiven för begäran om kvantitetsnyckel.

en: Invalid context provided for quantity key request.
sv-SE: Ogiltig kontext angiven för begäran om kvantitetsnyckel.

en: Guest
sv-SE: Gäst
