WooCommerce Quantity Manager 2.4.2 - en to pl-PL translation catalogue (175 entries)

en: %1$s %2$s or less
pl-PL: %1$s %2$s lub mniej

en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
pl-PL: %1$s - twoja strona została przeniesiona do nowej domeny. Proszę %2$szreaktywować swój klucz licencyjny%3$s.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
pl-PL: %1$s nie mogło zakończyć swojej pierwszej aktywacji z powodu następującego błędu:<br>%2$s

en: %1$s database update
pl-PL: %1$s aktualizacja bazy danych

en: %1$s database update done
pl-PL: %1$s aktualizacja bazy danych zakończona

en: %1$s database update required
pl-PL: %1$s wymaga aktualizacji bazy danych

en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
pl-PL: %1$s wymaga %2$s %3$s lub nowszego. Proszę %4$s najpierw zaktualizować konfigurację WooCommerce.

en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
pl-PL: %1$s wymaga, aby %2$s był zainstalowany i aktywny.%3$s

en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
pl-PL: %1$s wymaga zainstalowania i aktywowania Easy Digital Downloads.

en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
pl-PL: %1$s wymaga PHP %2$s lub nowszego. Proszę zaktualizować wersję PHP używaną przez Twój serwer internetowy.

en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
pl-PL: %1$s wymaga WooCommerce %2$s lub nowszego. Proszę najpierw zaktualizować konfigurację WooCommerce.

en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
pl-PL: %1$s wymaga zainstalowania i aktywowania WooCommerce.

en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
pl-PL: %1$s wymaga WordPress %2$s lub nowszego. Proszę zaktualizować instalację WordPress.

en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
pl-PL: %1$s wymaga WordPress %4$s lub nowszego. Proszę %2$szaktualizować%3$s swoją instalację WordPress.

en: %1$s%2$s or less
pl-PL: %1$s%2$s lub mniej

en: %s setup wizard
pl-PL: %s kreator konfiguracji

en: %s site active | %s sites active
pl-PL[0]: %s strona aktywna
pl-PL[1]: %s strony aktywne
pl-PL[2]: %s stron aktywnych

en: &quot;%1$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
pl-PL: &quot;%1$s&quot; musi być dodawane w wielokrotnościach %2$s.

en: &quot;%3$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
pl-PL: &quot;%3$s&quot; musi być dodawane w wielokrotnościach %2$s.

en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
pl-PL: <p>%1$s aktualizacja bazy danych zakończona. Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!</p>

en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
pl-PL: <p>%1$s zostało zaktualizowane! Aby wszystko działało sprawnie, musimy zaktualizować Twoją bazę danych do najnowszej wersji. Proces aktualizacji bazy danych działa w tle i może chwilę potrwać, więc proszę o cierpliwość.</p>

en: <p>%1$s is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.</p>
pl-PL: <p>%1$s aktualizuje bazę danych w tle. Proces aktualizacji bazy danych może zająć chwilę, więc prosimy o cierpliwość.</p>

en: Activate
pl-PL: Aktywuj

en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
pl-PL: Aktywuj %1$swłasny klucz licencyjny%2$s, aby włączyć aktualizacje.

en: An error has occurred, please try again.
pl-PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: Auto-updates unavailable.
pl-PL: Automatyczne aktualizacje niedostępne.

en: Cart Rules
pl-PL: Zasady koszyka

en: Check
pl-PL: Sprawdź

en: Choose a default quantity for all your products. You can override this for individual categories/products.
pl-PL: Wybierz domyślną ilość dla wszystkich swoich produktów. Możesz to nadpisać dla poszczególnych kategorii/produktów.

en: Choose whether to enforce the quantity step value individually for each product/variation, or to share it so that customers can combine multiple products to meet the required step value.
pl-PL: Wybierz, czy chcesz wymuszać wartość kroku ilościowo indywidualnie dla każdego produktu/wariantu, czy udostępnić ją, aby klienci mogli łączyć wiele produktów, aby spełnić wymaganą wartość kroku.

en: Congratulations, you have finished setting up the plugin! Your global quantity rules will start working straight away. You can also add quantity rules for specific %1$s and %2$s.
pl-PL: Gratulacje, zakończyłeś konfigurację wtyczki! Twoje globalne zasady ilości zaczną działać od razu. Możesz również dodać zasady ilości dla konkretnych %1$s i %2$s.

en: Control your product quantities by adding minimum and maximum quantity rules, step values, default quantities, and more.
pl-PL: Kontroluj ilości swoich produktów, dodając zasady minimalnej i maksymalnej ilości, wartości kroków, domyślne ilości i więcej.

en: Could not find the appropriate step.
pl-PL: Nie znaleziono odpowiedniego kroku.

en: Deactivate
pl-PL: Dezaktywuj

en: Default quantity
pl-PL: Domyślna ilość

en: Default quantity cannot be less than 0.
pl-PL: Domyślna ilość nie może być mniejsza niż 0.

en: Defaults & Step Values
pl-PL: Domyślne wartości & wartości kroków

en: Do you want to set minimum or maximum quantity rules for the entire cart?
pl-PL: Czy chcesz ustawić zasady minimalnej lub maksymalnej ilości dla całego koszyka?

en: Do you want to show this to all users?
pl-PL: Czy chcesz to pokazać wszystkim użytkownikom?

en: Docs
pl-PL: Dokumenty

en: Documentation
pl-PL: Dokumentacja

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Udoskonal swoją stronę dzięki tym fantastycznym wtyczkom od Barn2.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Ulepsz swój sklep tymi fantastycznymi wtyczkami od Barn2.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value for the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
pl-PL: Wprowadź cenę bez symbolu waluty (np. 10 lub 15.99), aby ustawić minimalną i/lub maksymalną wartość dla całego koszyka. Można to nadpisać dla konkretnych kategorii, produktów lub wariantów.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the product that can be purchased.
pl-PL: Wprowadź cenę bez symbolu waluty (np. 10 lub 15.99), aby ustawić minimalną i/lub maksymalną wartość produktu, który może być zakupiony.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the variation that can be purchased.
pl-PL: Wprowadź cenę bez symbolu waluty (np. 10 lub 15.99), aby ustawić minimalną i/lub maksymalną wartość wariantu, który może być zakupiony.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
pl-PL: Wprowadź cenę bez symbolu waluty (np. 10 lub 15,99), aby ustawić minimalną i/lub maksymalną wartość, którą można kupić z kategorii. Można to nadpisać dla konkretnych produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add items from the category in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu z kategorii w określonych przyrostach. Na przykład, jeśli wprowadzisz 5, klienci muszą dodawać przedmioty z kategorii w wielokrotnościach 5, 10, 15 itd. zanim będą mogli zrealizować swoje zamówienie. Można to nadpisać dla konkretnych produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu z kategorii w określonych przyrostach. Na przykład, jeśli wprowadzisz 5, klienci muszą wybierać wielokrotności 5, 10, 15 itd. zanim będą mogli zrealizować swoje zamówienie. Można to nadpisać dla konkretnych produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the product in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach. Na przykład, jeśli wpiszesz 5, klienci muszą dodawać produkt w wielokrotnościach 5, 10, 15 itd. zanim będą mogli zrealizować zamówienie

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the variation in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach. Na przykład, jeśli wpiszesz 5, klienci muszą dodawać wariant w wielokrotnościach 5, 10, 15 itd. zanim będą mogli zrealizować zamówienie.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach. Na przykład, jeśli wpiszesz 5, klienci muszą wybierać wielokrotności 5, 10, 15 itd. zanim będą mogli zrealizować zamówienie.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then each product can only be bought in a quantity of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach ilości. Na przykład, jeśli wpiszesz 5, każdy produkt może być kupiony tylko w ilości 5, 10, 15, 20 itd. Można to nadpisać dla konkretnych kategorii, produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then this will force quantity groupings of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach ilości. Na przykład, jeśli wpiszesz 5, to wymusi grupowanie ilości w 5, 10, 15, 20 itd. Można to nadpisać dla konkretnych kategorii, produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. This can be overridden for specific categories, products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach ilości. Można to nadpisać dla konkretnych kategorii, produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby ustawić minimalną i/lub maksymalną liczbę przedmiotów, które można kupić z kategorii. Można to nadpisać dla konkretnych produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased in the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby ustawić minimalną i/lub maksymalną liczbę przedmiotów, które mogą być zakupione w całym koszyku. Można to nadpisać dla konkretnych kategorii, produktów lub wariantów.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the product that can be purchased.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby ustawić minimalną i/lub maksymalną liczbę produktu, który może być zakupiony.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the variation that can be purchased.
pl-PL: Wprowadź liczbę całkowitą, aby ustawić minimalną i/lub maksymalną liczbę wariantu, który może być zakupiony.

en: Everyone
pl-PL: Wszyscy

en: Extra features
pl-PL: Dodatkowe funkcje

en: Global default quantity
pl-PL: Domyślna ilość globalna

en: Guest
pl-PL: Gość

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
pl-PL: Jeśli potrzebujesz ponownie uzyskać dostęp do kreatora konfiguracji, kliknij przycisk poniżej.

en: Individual products/variations
pl-PL: Indywidualne produkty/warianty

en: Invalid action requested.
pl-PL: Nieprawidłowa żądana akcja.

en: Invalid context provided for quantity key request.
pl-PL: Nieprawidłowy kontekst podany dla żądania klucza ilości.

en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
pl-PL: Nieprawidłowy klucz licencyjny - sprawdź swoje e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub %1$sKonto%2$s.

en: Invalid quantity rules provided.
pl-PL: Podano nieprawidłowe zasady ilości.

en: Invalid type provided for quantity key request.
pl-PL: Nieprawidłowy typ podany dla żądania klucza ilości.

en: Invalid value rules provided.
pl-PL: Podano nieprawidłowe zasady wartości.

en: License Key
pl-PL: Klucz Licencyjny

en: License key
pl-PL: Klucz licencyjny

en: License key deactivated.
pl-PL: Klucz licencyjny dezaktywowany.

en: License key mismatch, please contact support.
pl-PL: Niezgodność klucza licencyjnego, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: License key successfully activated.
pl-PL: Klucz licencyjny został pomyślnie aktywowany.

en: License key successfully deactivated.
pl-PL: Klucz licencyjny został pomyślnie dezaktywowany.

en: Maximum
pl-PL: Maksymalna

en: Maximum (%s)
pl-PL: Maksymalna (%s)

en: Maximum quantity cannot be less than 1.
pl-PL: Maksymalna ilość nie może być mniejsza niż 1.

en: Maximum value cannot be less than 1.
pl-PL: Maksymalna wartość nie może być mniejsza niż 1.

en: Minimum
pl-PL: Minimalna

en: Minimum (%s)
pl-PL: Minimalna (%s)

en: Minimum quantity cannot be less than 0.
pl-PL: Minimalna ilość nie może być mniejsza niż 0.

en: Minimum value cannot be less than 0.
pl-PL: Minimalna wartość nie może być mniejsza niż 0.

en: More
pl-PL: Więcej

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
pl-PL: Nie podano adresu URL do aktywacji, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Order Quantity Rules
pl-PL: Zasady ilości zamówienia

en: Order quantity rules
pl-PL: Zasady dotyczące ilości zamówienia

en: Order value rules (%s)
pl-PL: Zasady wartości zamówienia (%s)

en: Override global settings
pl-PL: Nadpisz ustawienia globalne

en: Override the global user roles.
pl-PL: Nadpisz globalne role użytkowników.

en: Please enter a license key.
pl-PL: Proszę wprowadzić klucz licencyjny.

en: Please enter a whole number for the default quantity.
pl-PL: Proszę wprowadzić liczbę całkowitą dla domyślnej ilości.

en: Please enter a whole number for the quantity step
pl-PL: Proszę wprowadzić liczbę całkowitą dla kroku ilości

en: Please enter your license key.
pl-PL: Proszę wprowadzić swój klucz licencyjny.

en: Quantity Defaults & Step Values
pl-PL: Domyślne ilości & wartości kroków

en: Quantity Manager
pl-PL: Zarządca Ilości

en: Quantity manager
pl-PL: Zarządca ilości

en: Quantity rules
pl-PL: Zasady dotyczące ilości

en: Quantity step cannot be less than 1.
pl-PL: Krok ilości nie może być mniejszy niż 1.

en: Quantity step values
pl-PL: Wartości kroków ilości

en: Read more
pl-PL: Czytaj więcej

en: Ready
pl-PL: Gotowe

en: Renew now for 20% discount.
pl-PL: Odnów teraz z 20% zniżką.

en: Selece the roles
pl-PL: Wybierz role

en: Select an option
pl-PL: Wybierz opcję

en: Select roles&hellip;
pl-PL: Wybierz role&hellip;

en: Select which roles the quantity rules will apply to. This will affect all your quantity rules, including those for individual categories, products and variations.
pl-PL: Wybierz, do jakich ról będą stosowane zasady ilości. Będzie to miało wpływ na wszystkie twoje zasady ilości, w tym te dotyczące indywidualnych kategorii, produktów i wariantów.

en: Selected roles
pl-PL: Wybrane role

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Setup Complete
pl-PL: Konfiguracja zakończona

en: Setup wizard
pl-PL: Kreator konfiguracji

en: Share across multiple products
pl-PL: Udostępnij w wielu produktach

en: Size
pl-PL: Rozmiar

en: Start adding quantity rules in no time.
pl-PL: Zacznij dodawać zasady ilości w mgnieniu oka.

en: Step value calculation
pl-PL: Obliczenie wartości kroku

en: Support
pl-PL: Wsparcie

en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
pl-PL: Dziękujemy za zainstalowanie %1$s. Aby rozpocząć, proszę %2$s wprowadzić swój klucz licencyjny%3$s.

en: The following options control the WooCommerce Quantity Manager extension.
pl-PL: Następujące opcje kontrolują rozszerzenie Zarządcy Ilości WooCommerce.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
pl-PL: Klucz licencyjny znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

en: The license key looks good!
pl-PL: Klucz licencyjny wygląda dobrze!

en: The quantity in your cart must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
pl-PL: Ilość w twoim koszyku musi być wielokrotnością %2$s, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
pl-PL: Ilość &quot;%1$s&quot; musi być wielokrotnością %2$s, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: The quantity of the &quot;%1$s&quot; category must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
pl-PL: Ilość z kategorii &quot;%1$s&quot; musi być wielokrotnością %2$s, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: There was an error activating your license key.
pl-PL: Wystąpił błąd podczas aktywacji klucza licencyjnego.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
pl-PL: Wystąpił błąd podczas dezaktywacji klucza licencyjnego, spróbuj ponownie.

en: There's a problem with your license key.
pl-PL: Jest problem z twoim kluczem licencyjnym.

en: This can be overridden for specific variations.
pl-PL: Można to nadpisać dla konkretnych wariantów.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
pl-PL: Ten klucz licencyjny jest przeznaczony dla produktu pakietowego i nie może być aktywowany.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
pl-PL: Nie można połączyć się z systemem plików. Proszę potwierdzić swoje dane logowania.

en: Use this setup wizard to add some global quantity rules to your store. You can change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard. You can also set quantity rules for specific categories and products.
pl-PL: Użyj tego kreatora ustawień, aby dodać globalne zasady ilości do swojego sklepu. Możesz zmienić te opcje później na stronie ustawień wtyczki lub ponownie uruchamiając kreatora ustawień. Możesz również ustawić zasady ilości dla konkretnych kategorii i produktów.

en: User roles
pl-PL: Role użytkowników

en: Value rules (%s)
pl-PL: Zasady dotyczące wartości (%s)

en: View %s documentation
pl-PL: Zobacz dokumentację %s

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
pl-PL: Ostrzeżenie: To nadpisze Twoje istniejące ustawienia dla %s. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Welcome
pl-PL: Witamy

en: WooCommerce Quantity Manager
pl-PL: Menadżer Ilości WooCommerce

en: You can also set a default quantity value and force customers to buy in specific quantity increments.
pl-PL: Możesz także ustawić domyślną wartość ilości i zmusić klientów do zakupu w określonych przyrostach ilości.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum quantity of %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot; ponieważ &quot;%1$s&quot; ma maksymalną ilość %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum value of %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot; ponieważ &quot;%1$s&quot; ma maksymalną wartość %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum quantity of %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot; ponieważ ma maksymalną ilość %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum value of %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot; ponieważ ma maksymalną wartość %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart has a maximum quantity of %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot;, ponieważ koszyk ma maksymalną ilość %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart value must be less than %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot;, ponieważ wartość koszyka musi być mniejsza niż %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the value of items from the %1$s category must be less than %2$s.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot; ponieważ wartość przedmiotów z kategorii %1$s musi być mniejsza niż %2$s.

en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because your cart cannot contain more than %2$s products from the %1$s category.
pl-PL: Nie możesz dodać &quot;%3$s&quot; ponieważ twój koszyk nie może zawierać więcej niż %2$s produktów z kategorii %1$s.

en: You cannot have a maximum value less than your minimum value.
pl-PL: Nie możesz mieć wartości maksymalnej mniejszej niż wartość minimalna.

en: You cannot have a minimum value greater than your maximum value.
pl-PL: Nie możesz mieć wartości minimalnej większej niż wartość maksymalna.

en: You don't have permission to activate the plugin.
pl-PL: Nie masz uprawnień do aktywowania wtyczki.

en: You must spend %2$s on &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
pl-PL: Musisz wydać %2$s na &quot;%1$s&quot;, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
pl-PL: Nie masz już ważnego klucza licencyjnego do %1$s. Proszę %2$szakupić nowy klucz licencyjny%3$s, aby kontynuować korzystanie z wtyczki.

en: Your cart must contain %2$s before you can complete your order.
pl-PL: Twój koszyk musi zawierać %2$s, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: Your cart must contain %2$s from the &quot;%1$s&quot; category before you can complete your order.
pl-PL: Twój koszyk musi zawierać %2$s z kategorii &quot;%1$s&quot;, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: Your cart must contain %2$s of &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
pl-PL: Twój koszyk musi zawierać %2$s &quot;%1$s&quot;, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: Your cart total must be %2$s before you can complete your order.
pl-PL: Całkowita wartość twojego koszyka musi wynosić %2$s, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: Your license key expired on %s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł %s.

en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny do %1$s wygasł. %2$sKliknij tutaj, aby odnowić z 20%% zniżką%3$s.

en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
pl-PL: Twój klucz licencyjny został wyłączony. Proszę %1$skupić nowy klucz licencyjny%2$s, aby kontynuować korzystanie z wtyczki.

en: Your license key has expired.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł.

en: Your license key has reached its activation limit (%s).
pl-PL: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji (%s).

en: Your license key is active.
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest aktywny.

en: Your license key is invalid.
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
pl-PL: Twój klucz licencyjny nie jest aktywny. Proszę reaktywować lub zapisać ustawienia.

en: Your license key is not valid for this plugin.
pl-PL: Twój klucz licencyjny nie jest ważny dla tej wtyczki.

en: Your total spend from the &quot;%1$s&quot; category must be %2$s before you can complete your order.
pl-PL: Całkowity wydatek z kategorii &quot;%1$s&quot; musi wynosić %2$s, zanim będziesz mógł zrealizować swoje zamówienie.

en: [View page]
pl-PL: [Zobacz stronę]

en: at least %1$s %2$s
pl-PL: co najmniej %1$s %2$s

en: at least %1$s%2$s
pl-PL: co najmniej %1$s%2$s

en: between %1$s and %2$s %3$s
pl-PL: pomiędzy %1$s a %2$s %3$s

en: between %1$s%2$s and %1$s%3$s
pl-PL: pomiędzy %1$s%2$s a %1$s%3$s

en: categories
pl-PL: kategorie

en: items
pl-PL: przedmioty

en: products
pl-PL: produkty

en: units
pl-PL: jednostki
