WooCommerce Quantity Manager 2.4.2 - en to nb-NO translation catalogue (173 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Quantity Manager
nb-NO: WooCommerce Mengdebehandler

note: Description of the plugin
en: Control your product quantities by adding minimum and maximum quantity rules, step values, default quantities, and more.
nb-NO: Kontroller produktmengdene dine ved å legge til minimums- og maksimumsregler for mengde, trinnverdier, standardmengder og mer.

en: [View page]
nb-NO: [Vis side]

en: Size
nb-NO: Størrelse

en: Documentation
nb-NO: Dokumentasjon

en: Support
nb-NO: Støtte

en: Settings
nb-NO: Innstillinger

note: translators: %s: The plugin name
en: View %s documentation
nb-NO: Se %s dokumentasjon

en: Docs
nb-NO: Dokker

note: translators: 1: licence key link start, 2: license key link end
en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
nb-NO: Aktiver %1$syour license key%2$s for å aktivere oppdateringer.

en: Auto-updates unavailable.
nb-NO: Automatiske oppdateringer er ikke tilgjengelige.

en: License key successfully activated.
nb-NO: Lisensnøkkelen ble aktivert med suksess.

en: There was an error activating your license key.
nb-NO: Det oppstod en feil ved aktivering av lisensnøkkelen din.

en: License key successfully deactivated.
nb-NO: Lisensnøkkelen ble deaktivert med suksess.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
nb-NO: Det oppstod en feil ved deaktivering av lisensnøkkelen din, vennligst prøv igjen.

en: The license key looks good!
nb-NO: Lisensnøkkelen ser bra ut!

en: There's a problem with your license key.
nb-NO: Det er et problem med lisensnøkkelen din.

en: License key
nb-NO: Lisensnøkkel

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
nb-NO: Lisensnøkkelen finnes i bekreftelses-e-posten for bestillingen din.

en: License Key
nb-NO: Lisensnøkkel

en: Check
nb-NO: Sjekk

en: Activate
nb-NO: Aktiver

en: Deactivate
nb-NO: Deaktiver

en: License key deactivated.
nb-NO: Lisensnøkkelen er deaktivert.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
nb-NO: Takk for at du installerte %1$s. For å komme i gang, vennligst %2$s skriv inn lisensnøkkelen din%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
nb-NO: Lisensnøkkelen din for %1$s har utløpt. %2$sKlikk her for å fornye med 20%% rabatt%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
nb-NO: Du har ikke lenger en gyldig lisens for %1$s. Vennligst %2$skjøp en ny lisensnøkkel%3$s for å fortsette å bruke plugin-en.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
nb-NO: %1$s - nettstedet ditt har flyttet til et nytt domene. Vennligst %2$sreaktiver lisensnøkkelen din%3$s.

en: An error has occurred, please try again.
nb-NO: Det har oppstått en feil, vennligst prøv igjen.

en: Your license key is active.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er aktiv.

en: Please enter your license key.
nb-NO: Vennligst skriv inn lisensnøkkelen din.

en: Your license key is invalid.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er ugyldig.

note: translators: 1: account page link start, 2: account page link end
en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
nb-NO: Ugyldig lisensnøkkel - vennligst sjekk bekreftelses-e-posten din eller %1$sKonto%2$s.

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
nb-NO: Ingen URL ble oppgitt for aktivering, vennligst kontakt support.

en: License key mismatch, please contact support.
nb-NO: Lisensnøkkelen stemmer ikke overens, vennligst kontakt support.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
nb-NO: Denne lisensen er for et bundlet produkt og kan ikke aktiveres.

en: Your license key is not valid for this plugin.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er ikke gyldig for denne plugin-en.

note: translators: %s: The number of sites the license is activated on
en: %s site active | %s sites active
nb-NO[0]: %s nettsted aktiv
nb-NO[1]: %s nettsteder aktive

note: translators: %s: The sites active description, e.g. '2 sites active'
en: Your license key has reached its activation limit (%s).
nb-NO: Lisensnøkkelen din har nådd aktiveringsgrensen (%s).

en: Read more
nb-NO: Les mer

note: translators: %s: The license expiry date
en: Your license key expired on %s.
nb-NO: Lisensnøkkelen din utløp %s.

en: Renew now for 20% discount.
nb-NO: Forny nå for 20 % rabatt.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er ikke aktiv. Vennligst reaktiver eller lagre innstillingene.

en: Your license key has expired.
nb-NO: Lisensnøkkelen din har utløpt.

note: translators: 1: purchase link start, 2: purchase link end.
en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
nb-NO: Lisensnøkkelen din har blitt deaktivert. Vennligst %1$skjøp en ny lisensnøkkel%2$s for å fortsette å bruke plugin-en.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: PHP version required.
en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
nb-NO: %1$s krever PHP %2$s eller høyere. Vennligst oppdater PHP-versjonen som brukes av webserveren din.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
nb-NO: %1$s krever WordPress %2$s eller høyere. Vennligst oppdater WordPress-installasjonen din.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Update Core <a> tag open. %3$s: <a> tag close. %4$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
nb-NO: %1$s krever WordPress %4$s eller høyere. Vennligst %2$soppdater%3$s WordPress-installasjonen din.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
nb-NO: %1$s krever at WooCommerce er installert og aktiv.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link. translators: %1$s: Plugin name. %2$s: EDD link. %3$s Install/Upgrade/Activate EDD link.
en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
nb-NO: %1$s krever at %2$s er installert og aktiv.%3$s

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce version required.
en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
nb-NO: %1$s krever WooCommerce %2$s eller høyere. Vennligst oppdater WooCommerce-oppsettet ditt først.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s WooCommerce version required. %4$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link.
en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
nb-NO: %1$s krever %2$s %3$s eller høyere. Vennligst %4$s oppsettet ditt for WooCommerce først.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
nb-NO: %1$s krever at Easy Digital Downloads er installert og aktiv.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
nb-NO: %1$s kunne ikke fullføre sin første aktivering fordi følgende feil oppsto:<br>%2$s

en: %1$s database update required
nb-NO: %1$s databaseoppdatering kreves

en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
nb-NO: <p>%1$s har blitt oppdatert! For å holde tingene i gang, må vi oppdatere databasen din til den nyeste versjonen. Databaseoppdateringsprosessen kjører i bakgrunnen og kan ta litt tid, så vær vennlig å være tålmodig.</p>

en: %1$s database update
nb-NO: %1$s databaseoppdatering

en: <p>%1$s is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.</p>
nb-NO: <p>%1$s oppdaterer databasen i bakgrunnen. Prosessen med databaseoppdatering kan ta litt tid, så vær tålmodig.</p>

en: %1$s database update done
nb-NO: %1$s databaseoppdatering fullført

en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
nb-NO: <p>%1$s databaseoppdatering fullført. Takk for at du oppdaterte til den nyeste versjonen!</p>

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
nb-NO: Kan ikke koble til filsystemet. Vennligst bekreft legitimasjonen din.

en: You don't have permission to activate the plugin.
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å aktivere plugin-modulen.

en: Could not find the appropriate step.
nb-NO: Fant ikke det passende trinnet.

en: Please enter a license key.
nb-NO: Vennligst skriv inn en lisensnøkkel.

en: Invalid action requested.
nb-NO: Ugyldig handling forespurt.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
nb-NO: %s oppsettsveiviser

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
nb-NO: Advarsel: Dette vil overskrive de eksisterende innstillingene for %s. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Setup wizard
nb-NO: Oppsettsveiviser

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nb-NO: Hvis du trenger å få tilgang til oppsettsveiviseren igjen, vennligst klikk på knappen nedenfor.

en: More
nb-NO: Mer

en: Extra features
nb-NO: Ekstra funksjoner

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
nb-NO: Forbedre nettstedet ditt med disse fantastiske plugin-modulene fra Barn2.

en: Ready
nb-NO: Klar

en: Setup Complete
nb-NO: Oppsett fullført

en: Welcome
nb-NO: Velkommen

en: Select an option
nb-NO: Velg et alternativ

en: You cannot have a minimum value greater than your maximum value.
nb-NO: Du kan ikke ha en minimumsverdi som er større enn maksimumsverdien.

en: You cannot have a maximum value less than your minimum value.
nb-NO: Du kan ikke ha en maksimumsverdi som er mindre enn minimumsverdien.

en: Quantity rules
nb-NO: Kvantitetsregler

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
nb-NO: Skriv inn et helt tall for å angi et minimums- og/eller maksimumsantall varer som kan kjøpes fra kategorien. Dette kan overstyres for spesifikke produkter eller varianter.

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Value rules (%s)
nb-NO: Verdiregler (%s)

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
nb-NO: Skriv inn en pris uten valutasymbolet (f.eks. 10 eller 15,99) for å angi en minimums- og/eller maksimumsverdi som kan kjøpes fra kategorien. Dette kan overstyres for spesifikke produkter eller varianter.

en: Default quantity
nb-NO: Standardkvantitet

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
nb-NO: Skriv inn et helt tall for å tvinge kundene til å kjøpe fra kategorien i spesifikke intervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, må kundene velge multipler av 5, 10, 15 osv. før de kan fullføre bestillingen. Dette kan overstyres for spesifikke produkter eller varianter.

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add items from the category in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
nb-NO: Skriv inn et helt tall for å tvinge kundene til å kjøpe fra kategorien i spesifikke intervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, må kundene legge til varer fra kategorien i multipler av 5, 10, 15 osv. før de kan fullføre bestillingen. Dette kan overstyres for spesifikke produkter eller varianter.

en: Quantity step values
nb-NO: Kvantitetsstegverdier

en: Override the global user roles.
nb-NO: Overstyr de globale brukerrollene.

en: User roles
nb-NO: Brukerroller

en: Override global settings
nb-NO: Overstyr globale innstillinger

en: Selece the roles
nb-NO: Velg rollene

en: Quantity step cannot be less than 1.
nb-NO: Kvantitetssteg kan ikke være mindre enn 1.

en: Minimum quantity cannot be less than 0.
nb-NO: Minimumskvantitet kan ikke være mindre enn 0.

en: Maximum quantity cannot be less than 1.
nb-NO: Maksimumskvantitet kan ikke være mindre enn 1.

en: Minimum value cannot be less than 0.
nb-NO: Minimumsverdi kan ikke være mindre enn 0.

en: Maximum value cannot be less than 1.
nb-NO: Maksimumsverdi kan ikke være mindre enn 1.

en: Default quantity cannot be less than 0.
nb-NO: Standardkvantitet kan ikke være mindre enn 0.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the product that can be purchased.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å sette et minimums- og/eller maksimumsantall av produktet som kan kjøpes.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the product that can be purchased.
nb-NO: Skriv inn en pris uten valutasymbol (f.eks. 10 eller 15,99) for å sette en minimums- og/eller maksimumsverdi av produktet som kan kjøpes.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke intervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, må kundene velge multipler av 5, 10, 15, osv. før de kan fullføre bestillingen sin.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the product in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order
nb-NO: Skriv inn et heltall for å tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke intervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, må kundene legge til produktet i multipler av 5, 10, 15, osv. før de kan fullføre bestillingen sin

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the variation that can be purchased.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å sette et minimums- og/eller maksimumsantall av variasjonen som kan kjøpes.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the variation that can be purchased.
nb-NO: Skriv inn en pris uten valutasymbol (f.eks. 10 eller 15,99) for å sette en minimums- og/eller maksimumsverdi av variasjonen som kan kjøpes.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the variation in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke intervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, må kundene legge til variasjonen i multipler av 5, 10, 15, osv. før de kan fullføre bestillingen sin.

en: This can be overridden for specific variations.
nb-NO: Dette kan overstyres for spesifikke variasjoner.

en: Quantity manager
nb-NO: Antallsbehandling

en: Quantity Manager
nb-NO: Antallsbehandler

en: The following options control the WooCommerce Quantity Manager extension.
nb-NO: Følgende alternativer styrer WooCommerce Antallsbehandler-utvidelsen.

en: Order quantity rules
nb-NO: Regler for bestillingsantall

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased in the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å sette et minimums- og/eller maksimumsantall av varer som kan kjøpes i hele handlekurven. Dette kan overstyres for spesifikke kategorier, produkter eller variasjoner.

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Order value rules (%s)
nb-NO: Regler for bestillingsverdi (%s)

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value for the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
nb-NO: Skriv inn en pris uten valutasymbol (f.eks. 10 eller 15,99) for å sette en minimums- og/eller maksimumsverdi for hele handlekurven. Dette kan overstyres for spesifikke kategorier, produkter eller variasjoner.

en: Global default quantity
nb-NO: Globale standardantall

en: Choose a default quantity for all your products. You can override this for individual categories/products.
nb-NO: Velg et standardantall for alle produktene dine. Du kan overstyre dette for individuelle kategorier/produkter.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then this will force quantity groupings of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke mengdeintervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, vil dette tvinge mengdegrupperinger av 5, 10, 15, 20, osv. Dette kan overstyres for spesifikke kategorier, produkter eller variasjoner.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then each product can only be bought in a quantity of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
nb-NO: Skriv inn et heltall for å tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke mengdeintervaller. For eksempel, hvis du skriver inn 5, kan hvert produkt kun kjøpes i mengder av 5, 10, 15, 20, osv. Dette kan overstyres for spesifikke kategorier, produkter eller variasjoner.

en: Step value calculation
nb-NO: Trinnverdi beregning

en: Individual products/variations
nb-NO: Individuelle produkter/varianter

en: Share across multiple products
nb-NO: Del på tvers av flere produkter

en: Choose whether to enforce the quantity step value individually for each product/variation, or to share it so that customers can combine multiple products to meet the required step value.
nb-NO: Velg om du vil håndheve kvantitetsstegverdien individuelt for hvert produkt/variant, eller å dele den slik at kunder kan kombinere flere produkter for å møte det nødvendige stegverdien.

en: Everyone
nb-NO: Alle

en: Selected roles
nb-NO: Valgte roller

en: Do you want to show this to all users?
nb-NO: Vil du vise dette til alle brukere?

en: Select roles&hellip;
nb-NO: Velg roller&hellip;

en: Select which roles the quantity rules will apply to. This will affect all your quantity rules, including those for individual categories, products and variations.
nb-NO: Velg hvilke roller kvantitetsreglene vil gjelde for. Dette vil påvirke alle kvantitetsreglene dine, inkludert de for individuelle kategorier, produkter og varianter.

note: translators: %1: Product categories admin page link %2: Products admin page link
en: Congratulations, you have finished setting up the plugin! Your global quantity rules will start working straight away. You can also add quantity rules for specific %1$s and %2$s.
nb-NO: Gratulerer, du har fullført oppsettet av plugin-modulen! Dine globale kvantitetsregler vil begynne å fungere umiddelbart. Du kan også legge til kvantitetsregler for spesifikke %1$s og %2$s.

en: categories
nb-NO: kategorier

note: translators: Unit string for global rules
en: products
nb-NO: produkter

en: Start adding quantity rules in no time.
nb-NO: Start å legge til kvantitetsregler på kort tid.

en: Use this setup wizard to add some global quantity rules to your store. You can change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard. You can also set quantity rules for specific categories and products.
nb-NO: Bruk denne oppsettsveiviseren for å legge til noen globale kvantitetsregler til butikken din. Du kan endre disse alternativene senere på innstillingssiden for plugin-modulen eller ved å starte oppsettsveiviseren på nytt. Du kan også sette kvantitetsregler for spesifikke kategorier og produkter.

en: Cart Rules
nb-NO: Handlekurvregler

en: Do you want to set minimum or maximum quantity rules for the entire cart?
nb-NO: Vil du sette minimums- eller maksimums kvantitetsregler for hele handlekurven?

en: Order Quantity Rules
nb-NO: Ordre kvantitetsregler

en: Maximum
nb-NO: Maksimum

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Maximum (%s)
nb-NO: Maksimum (%s)

en: Invalid quantity rules provided.
nb-NO: Ugyldige kvantitetsregler er angitt.

en: Invalid value rules provided.
nb-NO: Ugyldige verdiregler er angitt.

en: Defaults & Step Values
nb-NO: Standarder & Stegverdier

en: You can also set a default quantity value and force customers to buy in specific quantity increments.
nb-NO: Du kan også sette en standard kvantitetsverdi og tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke kvantitetsinkrementer.

en: Quantity Defaults & Step Values
nb-NO: Kvantitetsstandarder & Stegverdier

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. This can be overridden for specific categories, products or variations.
nb-NO: Skriv inn et helt tall for å tvinge kundene til å kjøpe i spesifikke kvantitetsinkrementer. Dette kan overstyres for spesifikke kategorier, produkter eller varianter.

en: Please enter a whole number for the default quantity.
nb-NO: Vennligst skriv inn et helt tall for standard kvantitet.

en: Please enter a whole number for the quantity step
nb-NO: Vennligst skriv inn et helt tall for kvantitetssteget

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
nb-NO: Forbedre butikken din med disse fantastiske pluginene fra Barn2.

note: translators: 2: Global cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. between $1 and $5
en: Your cart total must be %2$s before you can complete your order.
nb-NO: Din handlekurvs totale beløp må være %2$s før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 2: Global cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 products'
en: Your cart must contain %2$s before you can complete your order.
nb-NO: Handlekurven din må inneholde %2$s før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 1: Product name 2: Quantity step translators: 1: Product name 2: The quantity step translators: 1: Product name 2: Quantity step rule value
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
nb-NO: Kvantiteten av &quot;%1$s&quot; må være et multiplum av %2$s før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 2: Quantity step
en: The quantity in your cart must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
nb-NO: Kvantiteten i handlekurven din må være et multiplum av %2$s før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. between $1 and $5
en: Your total spend from the &quot;%1$s&quot; category must be %2$s before you can complete your order.
nb-NO: Dine totale utgifter fra &quot;%1$s&quot; kategorien må være %2$s før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 items' or 'more than 4 items'
en: Your cart must contain %2$s from the &quot;%1$s&quot; category before you can complete your order.
nb-NO: Handlekurven din må inneholde %2$s fra &quot;%1$s&quot; kategorien før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 1: Category name 2: Quantity step
en: The quantity of the &quot;%1$s&quot; category must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
nb-NO: Kvantiteten av &quot;%1$s&quot; kategorien må være et multiplum av %2$s før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 1: Product name 2: Product cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between $100 and $500' or 'more than $100'
en: You must spend %2$s on &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
nb-NO: Du må bruke %2$s på &quot;%1$s&quot; før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 1: Product name 2: Product cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 units' or 'less than 3 units'
en: Your cart must contain %2$s of &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
nb-NO: Handlekurven din må inneholde %2$s av &quot;%1$s&quot; før du kan fullføre bestillingen din.

note: translators: 2: Global cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart value must be less than %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi handlekurvens verdi må være mindre enn %2$s.

note: translators: 2: Global cart max quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart has a maximum quantity of %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi handlekurven har et maksimum kvantum på %2$s.

note: translators: 2: Quantity step rule value 3: Product name
en: &quot;%3$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
nb-NO: &quot;%3$s&quot; må legges til i multipler av %2$s.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the value of items from the %1$s category must be less than %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi verdien av varer fra %1$s kategorien må være mindre enn %2$s.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because your cart cannot contain more than %2$s products from the %1$s category.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi handlekurven din ikke kan inneholde mer enn %2$s produkter fra %1$s kategorien.

note: translators: 2: Product cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum value of %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi den har en maksimal verdi på %2$s.

note: translators: 2: Product cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum quantity of %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi den har en maksimal mengde på %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Product cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum value of %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi &quot;%1$s&quot; har en maksimal verdi på %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Product cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum quantity of %2$s.
nb-NO: Du kan ikke legge til &quot;%3$s&quot; fordi &quot;%1$s&quot; har en maksimal mengde på %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Quantity step rule value
en: &quot;%1$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
nb-NO: &quot;%1$s&quot; må legges til i multipler av %2$s.

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Min Amount 3: Max Amount
en: between %1$s%2$s and %1$s%3$s
nb-NO: mellom %1$s%2$s og %1$s%3$s

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Max Amount
en: %1$s%2$s or less
nb-NO: %1$s%2$s eller mindre

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Min Amount
en: at least %1$s%2$s
nb-NO: minst %1$s%2$s

note: translators: 1: Min Amount 2: Max Amount 3: Unit string, seperately translatable
en: between %1$s and %2$s %3$s
nb-NO: mellom %1$s og %2$s %3$s

note: translators: 1: Max Amount 2: Unit string, seperately translatable
en: %1$s %2$s or less
nb-NO: %1$s %2$s eller mindre

note: translators: 1: Min Amount 2: Unit string, seperately translatable
en: at least %1$s %2$s
nb-NO: minst %1$s %2$s

note: translators: Unit string for category rules
en: items
nb-NO: varer

note: translators: Unit string for product simple rules translators: Unit string for product variable rules translators: Unit string for product variation rules
en: units
nb-NO: enheter

en: Invalid type provided for quantity key request.
nb-NO: Ugyldig type angitt for kvantitetsnøkkelforespørsel.

en: Invalid context provided for quantity key request.
nb-NO: Ugyldig kontekst angitt for kvantitetsnøkkelforespørsel.

en: Guest
nb-NO: Gjest
