WooCommerce Quantity Manager 2.4.2 - en to fi translation catalogue (175 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Quantity Manager
fi: WooCommerce Määrähallinta

note: Description of the plugin
en: Control your product quantities by adding minimum and maximum quantity rules, step values, default quantities, and more.
fi: Hallitse tuotteidesi määriä lisäämällä vähimmäis- ja enimmäismääräsääntöjä, askelväliä, oletusmääriä ja paljon muuta.

en: [View page]
fi: [Näytä sivu]

en: Size
fi: Koko

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Support
fi: Tuki

en: Settings
fi: Asetukset

note: translators: %s: The plugin name
en: View %s documentation
fi: Näytä %s dokumentaatio

en: Docs
fi: Dokumentit

note: translators: 1: licence key link start, 2: license key link end
en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
fi: Aktivoi %1$syhteys lisenssiavaimeesi%2$s, jotta voit ottaa päivitykset käyttöön.

en: Auto-updates unavailable.
fi: Automaattiset päivitykset eivät ole käytettävissä.

en: License key successfully activated.
fi: Lisenssiavain aktivoitu onnistuneesti.

en: There was an error activating your license key.
fi: Lisenssiavaimen aktivoinnissa tapahtui virhe.

en: License key successfully deactivated.
fi: Lisenssiavain deaktivoitu onnistuneesti.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
fi: Lisenssiavaimen deaktivoimisessa tapahtui virhe, yritä uudelleen.

en: The license key looks good!
fi: Lisenssiavain näyttää hyvältä!

en: There's a problem with your license key.
fi: Lisenssiavaimessasi on ongelma.

en: License key
fi: Lisenssiavain

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
fi: Lisenssiavain löytyy tilausvahvistus-sähköpostistasi.

en: License Key
fi: Lisenssiavain

en: Check
fi: Tarkista

en: Activate
fi: Aktivoi

en: Deactivate
fi: Poista käytöstä

en: License key deactivated.
fi: Lisenssiavain poistettu käytöstä.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
fi: Kiitos %1$s asentamisesta. Aloittaaksesi, %2$s syötä lisenssiavaimesi%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
fi: Lisenssiavaimesi %1$s on vanhentunut. %2$sNapsauta täällä uusiaksesi 20%% alennuksella%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
fi: Sinulla ei ole enää voimassa olevaa lisenssiä %1$s:lle. Ole hyvä ja %2$sosta uusi lisenssiavain%3$s jatkaaksesi liitännäisen käyttöä.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
fi: %1$s - sivustosi on siirtynyt uuteen verkkotunnukseen. Ole hyvä ja %2$saaktywoi lisenssiavain uudelleen%3$s.

en: An error has occurred, please try again.
fi: Tapahtui virhe, yritä uudelleen.

en: Your license key is active.
fi: Lisenssiavain on aktiivinen.

en: Please enter your license key.
fi: Ole hyvä ja syötä lisenssiavain.

en: Your license key is invalid.
fi: Lisenssiavain on virheellinen.

note: translators: 1: account page link start, 2: account page link end
en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
fi: Virheellinen lisenssiavain - tarkista tilausvahvistus-sähköpostisi tai %1$sTili%2$s.

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
fi: Aktivointia varten ei toimitettu URL-osoitetta, ole hyvä ja ota yhteyttä tukeen.

en: License key mismatch, please contact support.
fi: Lisenssiavaimessa on ristiriita, ole hyvä ja ota yhteyttä tukeen.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
fi: Tämä lisenssi on paketoidun tuotteen lisenssi, eikä sitä voi aktivoida.

en: Your license key is not valid for this plugin.
fi: Lisenssiavain ei ole voimassa tälle liitännäiselle.

note: translators: %s: The number of sites the license is activated on
en: %s site active | %s sites active
fi[0]: %s sivu aktiivinen
fi[1]: %s sivua aktiivista

note: translators: %s: The sites active description, e.g. '2 sites active'
en: Your license key has reached its activation limit (%s).
fi: Lisenssiavain on saavuttanut aktivointirajan (%s).

en: Read more
fi: Lue lisää

note: translators: %s: The license expiry date
en: Your license key expired on %s.
fi: Lisenssiavain on vanhentunut %s.

en: Renew now for 20% discount.
fi: Uudista nyt 20% alennuksella.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
fi: Lisenssiavaintasi ei ole aktiivinen. Ole hyvä ja aktivoi se uudelleen tai tallenna asetukset.

en: Your license key has expired.
fi: Lisenssiavain on vanhentunut.

note: translators: 1: purchase link start, 2: purchase link end.
en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
fi: Lisenssiavain on poistettu käytöstä. Ole hyvä ja %1$spurchase a new license key%2$s jatkaaksesi liitännäisen käyttöä.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: PHP version required.
en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
fi: %1$s vaatii PHP %2$s tai suuremman version. Ole hyvä ja päivitä verkkopalvelimesi käyttämä PHP-versio.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
fi: %1$s vaatii WordPress %2$s tai suuremman version. Ole hyvä ja päivitä WordPress-asennuksesi.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Update Core <a> tag open. %3$s: <a> tag close. %4$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
fi: %1$s vaatii WordPress %4$s tai suuremman version. Ole hyvä ja %2$späivitä%3$s WordPress-asennuksesi.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
fi: %1$s vaatii WooCommerce:n asennettavaksi ja aktiiviseksi.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link. translators: %1$s: Plugin name. %2$s: EDD link. %3$s Install/Upgrade/Activate EDD link.
en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
fi: %1$s vaatii %2$s asennettavaksi ja aktiiviseksi.%3$s

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce version required.
en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
fi: %1$s vaatii WooCommerce %2$s tai suuremman version. Ole hyvä ja päivitä ensin WooCommerce-asennuksesi.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s WooCommerce version required. %4$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link.
en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
fi: %1$s vaatii %2$s %3$s tai suuremman version. Ole hyvä ja %4$s tee WooCommerce-asennuksestasi ensin.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
fi: %1$s vaatii Easy Digital Downloads:n asennettavaksi ja aktiiviseksi.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
fi: %1$s ei voinut suorittaa ensimmäistä aktivointiaan, koska seuraava virhe tapahtui:<br>%2$s

en: %1$s database update required
fi: %1$s tietokannan päivitys vaaditaan

en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
fi: <p>%1$s on päivitetty! Jotta asiat sujuisivat sulavasti, meidän on päivitettävä tietokantasi uusimpaan versioon. Tietokannan päivitysprosessi tapahtuu taustalla ja saattaa viedä hetken, joten ole hyvä ja ole kärsivällinen.</p>

en: %1$s database update
fi: %1$s tietokannan päivitys

en: <p>%1$s is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.</p>
fi: <p>%1$s päivittää tietokantaa taustalla. Tietokannan päivitysprosessi saattaa kestää hetken, joten ole hyvä ja ole kärsivällinen.</p>

en: %1$s database update done
fi: %1$s tietokannan päivitys valmis

en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
fi: <p>%1$s tietokannan päivitys on valmis. Kiitos, että päivität uusimpaan versioon!</p>

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
fi: Ei voida yhdistää tiedostojärjestelmään. Vahvista käyttäjätietosi.

en: You don't have permission to activate the plugin.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia liitännäisen aktivoimiseen.

en: Could not find the appropriate step.
fi: Sopivaa vaihetta ei löytynyt.

en: Please enter a license key.
fi: Ole hyvä ja syötä lisenssiavain.

en: Invalid action requested.
fi: Virheellinen toimintopyyntö.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
fi: %s asennusohjelma

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
fi: Varoitus: Tämä korvää olemassa olevat asetuksesi %s. Oletko varma, että haluat jatkaa?

en: Setup wizard
fi: Asennusohjelma

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
fi: Jos tarvitset pääsyä asennusohjelmaan uudelleen, napsauta alla olevaa painiketta.

en: More
fi: Lisää

en: Extra features
fi: Lisäominaisuudet

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
fi: Paranna sivustoasi näillä upeilla liitännäisillä Barn2:lta.

en: Ready
fi: Valmis

en: Setup Complete
fi: Asennus valmis

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Select an option
fi: Valitse vaihtoehto

en: You cannot have a minimum value greater than your maximum value.
fi: Et voi asettaa vähimmäisarvoa, joka on suurempi kuin enimmäisarvo.

en: You cannot have a maximum value less than your minimum value.
fi: Et voi asettaa enimmäisarvoa, joka on pienempi kuin vähimmäisarvo.

en: Quantity rules
fi: Määräsäännöt

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
fi: Anna kokonaisluku asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäismäärä tuotteita, jotka voidaan ostaa kategoriasta. Tämä voidaan ohittaa tietyille tuotteille tai variaatioille.

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Value rules (%s)
fi: Arvosäännöt (%s)

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value that can be purchased from the category. This can be overridden for specific products or variations.
fi: Anna hinta ilman valuuttasymbolia (esim. 10 tai 15.99) asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäisarvon, joka voidaan ostaa kategoriasta. Tämä voidaan ohittaa tietyille tuotteille tai variaatioille.

en: Default quantity
fi: Oletusmäärä

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan kategoriasta tietyissä erissä. Esimerkiksi, jos syötät 5, asiakkaiden on valittava 5, 10, 15 jne. ennen kuin he voivat suorittaa tilauksen. Tämä voidaan ohittaa tietyille tuotteille tai variaatioille.

en: Enter a whole number to force customers to purchase from the category in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add items from the category in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order. This can be overridden for specific products or variations.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan kategoriasta tietyissä erissä. Esimerkiksi, jos syötät 5, asiakkaiden on lisättävä tuotteita kategoriasta 5, 10, 15 jne. ennen kuin he voivat suorittaa tilauksen. Tämä voidaan ohittaa tietyille tuotteille tai variaatioille.

en: Quantity step values
fi: Määräaskel arvot

en: Override the global user roles.
fi: Ohita globaalit käyttäjäroolit.

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Override global settings
fi: Ohita globaalit asetukset

en: Selece the roles
fi: Valitse roolit

en: Quantity step cannot be less than 1.
fi: Määräaskel ei voi olla pienempi kuin 1.

en: Minimum quantity cannot be less than 0.
fi: Vähimmäismäärä ei voi olla pienempi kuin 0.

en: Maximum quantity cannot be less than 1.
fi: Enimmäismäärä ei voi olla pienempi kuin 1.

en: Minimum value cannot be less than 0.
fi: Vähimmäisarvo ei voi olla pienempi kuin 0.

en: Maximum value cannot be less than 1.
fi: Enimmäisarvo ei voi olla pienempi kuin 1.

en: Default quantity cannot be less than 0.
fi: Oletusmäärä ei voi olla pienempi kuin 0.

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the product that can be purchased.
fi: Anna kokonaisluku asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäismäärän tuotteelle, joka voidaan ostaa.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the product that can be purchased.
fi: Anna hinta ilman valuuttasymbolia (esim. 10 tai 15.99) asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäisarvon tuotteelle, joka voidaan ostaa.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must select multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan tietyissä erissä. Esimerkiksi, jos annat 5, asiakkaiden on valittava 5:n, 10:n, 15:n jne. kerrannaisia ennen kuin he voivat suorittaa tilauksensa.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the product in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan tietyissä erissä. Esimerkiksi, jos annat 5, asiakkaiden on lisättävä tuote 5:n, 10:n, 15:n jne. kerrannaisina ennen kuin he voivat suorittaa tilauksensa

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of the variation that can be purchased.
fi: Anna kokonaisluku asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäismäärän variantille, joka voidaan ostaa.

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value of the variation that can be purchased.
fi: Anna hinta ilman valuuttasymbolia (esim. 10 tai 15.99) asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäisarvon variantille, joka voidaan ostaa.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific increments. For example, if you enter 5 then customers must add the variation in multiples of 5, 10, 15, etc. before they can complete their order.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan tietyissä erissä. Esimerkiksi, jos annat 5, asiakkaiden on lisättävä variaatio 5:n, 10:n, 15:n jne. kerrannaisina ennen kuin he voivat suorittaa tilauksensa.

en: This can be overridden for specific variations.
fi: Tätä voidaan ylittää tietyille variaatioille.

en: Quantity manager
fi: Määrän hallinta

en: Quantity Manager
fi: Määrän hallinta

en: The following options control the WooCommerce Quantity Manager extension.
fi: Seuraavat vaihtoehdot hallitsevat WooCommerce Määrän Hallinta -laajennusta.

en: Order quantity rules
fi: Tilauksen määräsäännöt

en: Enter a whole number to set a minimum and/or maximum number of items that can be purchased in the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
fi: Anna kokonaisluku asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäismäärän tuotteita, jotka voidaan ostaa koko ostoskorissa. Tätä voidaan ylittää tietyille kategorioille, tuotteille tai variaatioille.

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Order value rules (%s)
fi: Tilauksen arvon säännöt (%s)

en: Enter a price without the currency symbol (e.g. 10 or 15.99) to set a minimum and/or maximum value for the entire cart. This can be overridden for specific categories, products or variations.
fi: Anna hinta ilman valuuttasymbolia (esim. 10 tai 15.99) asettaaksesi vähimmäis- ja/tai enimmäisarvon koko ostoskorille. Tätä voidaan ylittää tietyille kategorioille, tuotteille tai variaatioille.

en: Global default quantity
fi: Globaalit oletusmäärä

en: Choose a default quantity for all your products. You can override this for individual categories/products.
fi: Valitse oletusmäärä kaikille tuotteillesi. Voit ylittää tämän yksittäisille kategorioille/tuotteille.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then this will force quantity groupings of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan tietyissä määräerissä. Esimerkiksi, jos annat 5, tämä pakottaa määrän ryhmittelyt 5:n, 10:n, 15:n, 20:n jne. Tätä voidaan ylittää tietyille kategorioille, tuotteille tai variaatioille.

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. For example, if you enter 5 then each product can only be bought in a quantity of 5, 10, 15, 20, etc. This can be overridden for specific categories, products or variations.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan tietyissä määräerissä. Esimerkiksi, jos annat 5, jokainen tuote voidaan ostaa vain määränä 5, 10, 15, 20 jne. Tämä voidaan ylittää tietyille kategorioille, tuotteille tai variaatioille.

en: Step value calculation
fi: Askelarvon laskenta

en: Individual products/variations
fi: Yksittäiset tuotteet/variantit

en: Share across multiple products
fi: Jaa useiden tuotteiden kesken

en: Choose whether to enforce the quantity step value individually for each product/variation, or to share it so that customers can combine multiple products to meet the required step value.
fi: Valitse, haluatko pakottaa määrän askeleen arvon erikseen jokaiselle tuotteelle/variantille vai jakaa sen, jotta asiakkaat voivat yhdistää useita tuotteita täyttääkseen vaaditun askel-arvon.

en: Everyone
fi: Kaikki

en: Selected roles
fi: Valitut roolit

en: Do you want to show this to all users?
fi: Haluatko näyttää tämän kaikille käyttäjille?

en: Select roles&hellip;
fi: Valitse roolit&hellip;

en: Select which roles the quantity rules will apply to. This will affect all your quantity rules, including those for individual categories, products and variations.
fi: Valitse, mihin rooleihin määräsäännöt soveltuvat. Tämä vaikuttaa kaikkiin määräsääntöihisi, mukaan lukien yksittäisten kategorioiden, tuotteiden ja varianttien säännöt.

note: translators: %1: Product categories admin page link %2: Products admin page link
en: Congratulations, you have finished setting up the plugin! Your global quantity rules will start working straight away. You can also add quantity rules for specific %1$s and %2$s.
fi: Onnittelut, olet saanut liitännäisen asetettua! Globaalit määräsääntösi alkavat toimia heti. Voit myös lisätä määräsääntöjä erityisille %1$s ja %2$s.

en: categories
fi: kategoriat

note: translators: Unit string for global rules
en: products
fi: tuotteet

en: Start adding quantity rules in no time.
fi: Aloita määräsääntöjen lisääminen hetkessä.

en: Use this setup wizard to add some global quantity rules to your store. You can change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard. You can also set quantity rules for specific categories and products.
fi: Käytä tätä asennusvelhoaa lisätäksesi globaalit määräsäännöt kauppaasi. Voit muuttaa näitä vaihtoehtoja myöhemmin liitännäisen asetussivulla tai käynnistämällä asennusvelhon uudelleen. Voit myös asettaa määräsääntöjä tietyille kategorioille ja tuotteille.

en: Cart Rules
fi: Ostosäännöt

en: Do you want to set minimum or maximum quantity rules for the entire cart?
fi: Haluatko asettaa vähimmäis- tai enimmäismääräsäännöt koko ostoskoriin?

en: Order Quantity Rules
fi: Tilauksen määräsäännöt

en: Minimum
fi: Vähimmäis

en: Maximum
fi: Enimmäis

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Minimum (%s)
fi: Vähimmäis (%s)

note: translators: %s: WooCommerce Currency Symbol
en: Maximum (%s)
fi: Enimmäis (%s)

en: Invalid quantity rules provided.
fi: Virheelliset määräsäännöt annettu.

en: Invalid value rules provided.
fi: Virheelliset arvon säännöt annettu.

en: Defaults & Step Values
fi: Oletusarvot & Askellusarvot

en: You can also set a default quantity value and force customers to buy in specific quantity increments.
fi: Voit myös asettaa oletusarvoisen määrän ja pakottaa asiakkaat ostamaan tietyissä määrissä.

en: Quantity Defaults & Step Values
fi: Määrän oletusarvot & Askellusarvot

en: Enter a whole number to force customers to purchase in specific quantity increments. This can be overridden for specific categories, products or variations.
fi: Anna kokonaisluku pakottaaksesi asiakkaat ostamaan tietyissä määrissä. Tämä voidaan ohittaa tietyille kategorioille, tuotteille tai variaatioille.

en: Please enter a whole number for the default quantity.
fi: Ole hyvä ja anna kokonaisluku oletusmäärälle.

en: Please enter a whole number for the quantity step
fi: Ole hyvä ja anna kokonaisluku määrän askeleelle

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
fi: Paranna kauppaasi näillä upeilla laajennuksilla Barn2:lta.

note: translators: 2: Global cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. between $1 and $5
en: Your cart total must be %2$s before you can complete your order.
fi: Ostoskorisi kokonaisarvon on oltava %2$s ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 2: Global cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 products'
en: Your cart must contain %2$s before you can complete your order.
fi: Ostoskorisi on sisältävä %2$s ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 1: Product name 2: Quantity step translators: 1: Product name 2: The quantity step translators: 1: Product name 2: Quantity step rule value
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
fi: Määrän &quot;%1$s&quot; on oltava %2$s:n monikerta ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 2: Quantity step
en: The quantity in your cart must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
fi: Ostoskorisi määrä on oltava %2$s:n monikerta ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. between $1 and $5
en: Your total spend from the &quot;%1$s&quot; category must be %2$s before you can complete your order.
fi: Kokonaiskulutuksesi &quot;%1$s&quot; -kategoriasta on oltava %2$s ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 items' or 'more than 4 items'
en: Your cart must contain %2$s from the &quot;%1$s&quot; category before you can complete your order.
fi: Ostoskorisi on sisältävä %2$s &quot;%1$s&quot; -kategoriasta ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 1: Category name 2: Quantity step
en: The quantity of the &quot;%1$s&quot; category must be a multiple of %2$s before you can complete your order.
fi: Määrän &quot;%1$s&quot; kategoriassa on oltava %2$s:n monikerta ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 1: Product name 2: Product cart value rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between $100 and $500' or 'more than $100'
en: You must spend %2$s on &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
fi: Sinun on kulutettava %2$s &quot;%1$s&quot; ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 1: Product name 2: Product cart quantity rules comparison string. These are seperately translatable. e.g. 'between 2 and 3 units' or 'less than 3 units'
en: Your cart must contain %2$s of &quot;%1$s&quot; before you can complete your order.
fi: Ostoskorisi on sisältävä %2$s &quot;%1$s&quot; ennen kuin voit suorittaa tilauksesi.

note: translators: 2: Global cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart value must be less than %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska ostoskorin arvon on oltava alle %2$s.

note: translators: 2: Global cart max quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the cart has a maximum quantity of %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska ostoskorissa on enimmäismäärä %2$s.

note: translators: 2: Quantity step rule value 3: Product name
en: &quot;%3$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
fi: &quot;%3$s&quot; on lisättävä %2$s:n moninkertaisina.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because the value of items from the %1$s category must be less than %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska %1$s-kategorian tuotteiden yhteenlasketun arvon on oltava alle %2$s.

note: translators: 1: Category name 2: Category cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because your cart cannot contain more than %2$s products from the %1$s category.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska ostoskorisi ei voi sisältää yli %2$s tuotetta %1$s-kategoriasta.

note: translators: 2: Product cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum value of %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska sillä on enimmäisarvo %2$s.

note: translators: 2: Product cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because it has a maximum quantity of %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska sillä on enimmäismäärä %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Product cart max value rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum value of %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska &quot;%1$s&quot;:lla on enimmäisarvo %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Product cart quantity rule 3: Product name
en: You cannot add &quot;%3$s&quot; because &quot;%1$s&quot; has a maximum quantity of %2$s.
fi: Et voi lisätä &quot;%3$s&quot; koska &quot;%1$s&quot;:lla on enimmäismäärä %2$s.

note: translators: 1: Variable product name 2: Quantity step rule value
en: &quot;%1$s&quot; must be added in multiples of %2$s.
fi: &quot;%1$s&quot; on lisättävä %2$s:n moninkertaisina.

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Min Amount 3: Max Amount
en: between %1$s%2$s and %1$s%3$s
fi: välillä %1$s%2$s ja %1$s%3$s

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Max Amount
en: %1$s%2$s or less
fi: %1$s%2$s tai vähemmän

note: translators: 1: WooCommerce Currrency Symbol 2: Min Amount
en: at least %1$s%2$s
fi: vähintään %1$s%2$s

note: translators: 1: Min Amount 2: Max Amount 3: Unit string, seperately translatable
en: between %1$s and %2$s %3$s
fi: välillä %1$s ja %2$s %3$s

note: translators: 1: Max Amount 2: Unit string, seperately translatable
en: %1$s %2$s or less
fi: %1$s %2$s tai vähemmän

note: translators: 1: Min Amount 2: Unit string, seperately translatable
en: at least %1$s %2$s
fi: vähintään %1$s %2$s

note: translators: Unit string for category rules
en: items
fi: tuotetta

note: translators: Unit string for product simple rules translators: Unit string for product variable rules translators: Unit string for product variation rules
en: units
fi: yksikköä

en: Invalid type provided for quantity key request.
fi: Virheellinen tyyppi annettu määrän avaimen pyyntöön.

en: Invalid context provided for quantity key request.
fi: Virheellinen konteksti annettu määrän avaimen pyyntöön.

en: Guest
fi: Vieras
